Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čtvrtek - škola 22.4.2010  

Chmel,Mičánek 0:2 (1:6,0:6)

Sobota - škola 24.4.2010   Durdík,Hedbávný 1:2 (6:2,3:6,4:6)
 Neděle - fara 25.4.2010

 Kohout, Čachotský 0:2 /1:6,1:6/

 
 Pondělí  -škola 26.4.2010

Palát, Slatinský   0:2 (0:6,1:6)

Čaněk,Ondráček 2:0 /6:1,6:1/
 Úterý - fara  27.4.2010 Chvátal, Čaněk Mir. /6:3,4:6,4:6  
Čtvrtek - škola  29.4.2010    Hedbávný, Chmel 2:0 /6:0,6:0/
Sobota - škola 1.5.2010    Hedbávný,Čachotský 0:2 /4:6,2:6/
Neděle - fara  2.5.2010  Kohout, Slatinský 1:2 /6:7,6:1,2:6/  
 Pondělí  -škola 3.5.2010

Durdík,Mičánek 1:2 /4:6,7:5,1:6/

 
 Úterý - fara  4.5.2010  Palát, Chvátal 0:2  (4:6,1:6)  
Čtvrtek - škola  6.5.2010 Vala,Chvátal 2:1 (6:0,3:6,6:4)  
Sobota - škola 8.5.2010  Ondráček, Chmel-nehrano pro počasí  
 Neděle - fara 9.5.2010 Čaněk, Kohout 0:2/2:6,2:6/ Chmel,Ondráček 2:1 /4:6,7:6,6:4/      hráno v17škola
Pondělí - škola 10.5.2010 Mičánek,Ondráček 2:0 /6:0,6:1/  Slatinský,Durdík 2:0/6:1,6:3/hráno17hod   uValů
 Úterý -fara 11.5.2010  Palát,Čaněk 0:2 /4:6,1:6  
 Čtvrtek -škola 13.5.2010  

Chmel,Chvátal 0:2 (3:6,6:7)

 Sobota -škola 15.5.2010 Ondráček,Čachotský 0:2/0:6,2:6 /hráno 9hod u školy/  
 Neděle -fara 16.5.2010 Kohout, Palát nehráno - větrno  Vala,Slatinský 0:2/2:6,4:6/
Pondělí - škola 17.5.2010  Durdík,Ondráček2:0/6:1,6:0 Čaněk, Chmel(fara,17hod) 2:0/6:1,6:1
Úterý -fara 18.5.2010

Chvátal,Mičánek 2:1 (6:7,6:2,6:2)

 
Čtvrtek -škola 20.5.2010    
Sobota -škola 22.5.2010  

 

Neděle -fara 23.5.2010 Kohout, Ondráček, 2:0/ 6:0,6:0/  

  Pondělí - škola 24.5.2010

Palát - Ondráček, 0:2 / 5:7, 2:6

                              

     Úterý -fara       25.5.2010

Čaněk - Durdík 0:2/ 1:6, 6:7  
 Čtvrtek -škola 27.5.2010                                                         
Sobota -škola  29.5.2010                                                
 Neděle -fara   30.5.2010 Čaněk, Čachotský 0:2/1:6,0:6  
Pondělí - škola 31.5.2010  Palát - Durdík 0:2/ 1:6,1:6  
     Úterý -fara     1.6.2010  Chvátal- Ondráček 2:0 (6:0,6:2)  
   Čtvrtek -škola    3.6.2010 BUDE HEZKY HRAJTE  !!! Mičánek - Kohout 0:2/1:6,4:6/
  Sobota -škola  5.6.2010    
   Neděle -fara   6.6.2010 Chvátal-???   
  Pondělí - škola   7.6.2010 Durdík- Chmel 2:0 (6:0,6:2)  
     Úterý -fara     8.6.2010 Palát-Mičánek 0:2 (0:6,0:6)  
 Čtvrtek -škola 10.6.2010    
 Sobota -škola  12.6.2010    
  Neděle -fara   13.6.2010   Čachotský, Vala 2:0 (6:1, 6:0)

Pondělí - škola 14.6.2010

Palát, Kohout 0:2 (2:6, 1:6) Chvátal-Durdík 2:0 (6:3,6:4)
Úterý -fara 15.6.2010    
 Čtvrtek -škola 17.6.2010    
Sobota -škola 19.6.2010  Hedbávný - Palát 2:0 /6:1,6:1/  
 Neděle -fara 20.6.2010 Hedbávný - Slatinský2:0 (6:2,6:2)  

Pondělí - škola
 21.6.2010

   
 Úterý - fara 22.6.2010 Chvátal - Kohout 0:2 /3:6,3:6/  
 Čtvrtek - škola 24.6.2010    
 Sobota - škola 26.6.2010 Ondráček-???   
 Neděle - fara 27.6.2010 Čaněk - Hedbávný 0:2/2:6,1:6  
Pondělí - škola 28.6.2010    
 Úterý - fara 29.6.2010    

 

 Další rezervace na stránce:

Rezervace - červenec/srpen